Logo kdcl img

Contact

17 juli 2015

Indien u nieuwsgierig bent en meer wilt weten, of indien u concrete ideeen heeft over samenwerking, aarzel dan niet om een mail te sturen naar Wim Bens, Landelijk Manager KennisDC Logistiek. U kunt natuurlijk ook contact opnemen met een van de KennisDC's.

KennisDC Noord:
Pim Olthof, Manager: p.olthof@kennisdclogistiek.nl

KennisDC Oost:
Jan Stegeman, Manager: j.stegeman@kennisdclogistiek.nl

KennisDC Zuid-Holland:
Ans Boersma, Manager: a.boersma@kennisdclogistiek.nl.
Ewoud Moolenburgh, Manager: e.moolenburgh@kennisdclogistiek.nl

KennisDC Limburg:
Pascal Swinkels, Manager: p.swinkels@kennisdclogistiek.nl

KennisDC Gelderland:
Miranda Vodegel, Manager: m.vodegel@kennisdclogistiek.nl

KennisDC Brabant:
Maarten van Rijn, Manager: m.vanrijn@kennisdclogistiek.nl

KennisDC Zeeland:
Rob Koppejan, Manager: r.koppejan@kennisdclogistiek.nl

Wij maken graag tijd voor het delen van logistieke kennis!