Logo kdcl img

Contact

17 juli 2015

Indien je nieuwsgierig bent en meer wilt weten, of indien je concrete ideeen hebt over samenwerking, aarzel dan niet en neem contact op.

Kdc formule with logos 2020
Thema's per regio 2020

KennisDC Logistiek Landelijk
Wim Bens, Landelijk Programmamanager KennisDC Logistiek, w.bens@kennisdclogistiek.nl

KennisDC Logistiek Utrecht
Arjen Wierikx, Regiomanager, a.wierikx@kennisdclogistiek.nl

KennisDC Logistiek Noord:
Esther van der Maten, Regiomanager, e.vandermaten@kennisdclogistiek.nl

KennisDC Logistiek Zuid-Holland:
Nick van den Band, Regiomanager, n.vandenband@kennisdclogistiek.nl

KennisDC Logistiek Limburg:
Pascal Swinkels, Regiomanager: p.swinkels@kennisdclogistiek.nl

KennisDC Logistiek Gelderland:
Miranda Vodegel, Regiomanager: m.vodegel@kennisdclogistiek.nl

KennisDC Logistiek Brabant:
Maarten van Rijn, Regiomanager: m.vanrijn@kennisdclogistiek.nl

KennisDC Logistiek Zeeland:
Remco de Rijke, Regiomanager: r.derijke@kennisdclogistiek.nl

Marketing en Communicatie:
Lianne Hendrix, l.hendrix@kennisdclogistiek.nl
Michiel Kuijer, m.kuijer@kennisdclogistiek.nl
Charlotte Tillie, charlotte.tillie@han.nl

Wij maken graag tijd voor het delen van logistieke kennis!