Logo kdcl img

Contact

17 juli 2015

Indien u nieuwsgierig bent en meer wilt weten, of indien u concrete ideeen heeft over samenwerking, aarzel dan niet en neem contact op.

Kdc formule with logos 2020

KennisDC Logistiek Landelijk
Wim Bens, Landelijk Programmamanager KennisDC Logistiek, w.bens@kennisdclogistiek.nl

KennisDC Logistiek Utrecht
Arjen Wierikx, Regiomanager, a.wierikx@kennisdclogistiek.nl

KennisDC Logistiek Noord:
Mathias Olthaar, Lector NHL Stenden: matthias.olthaar@nhlstenden.com

KennisDC Logistiek Zuid-Holland:
Ans Boersma, Regiomanager: a.boersma@kennisdclogistiek.nl.
Nick van den Band, Regiomanager, n.vandenband@kennisdclogistiek.nl

KennisDC Logistiek Limburg:
Pascal Swinkels, Regiomanager: p.swinkels@kennisdclogistiek.nl

KennisDC Logistiek Gelderland:
Miranda Vodegel, Regiomanager: m.vodegel@kennisdclogistiek.nl

KennisDC Logistiek Brabant:
Maarten van Rijn, Regiomanager: m.vanrijn@kennisdclogistiek.nl

KennisDC Logistiek Zeeland:
Remco de Rijke, Regiomanager: r.derijke@kennisdclogistiek.nl

Marketing en Communicatie:
Lianne Hendrix, l.hendrix@kennisdclogistiek.nl
Michiel Kuijer, m.kuijer@kennisdclogistiek.nl
Charlotte Tillie, charlotte.tillie@han.nl

Wij maken graag tijd voor het delen van logistieke kennis!